14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

Nie zamykamy jeszcze naboru - Zostały ostatnie wolne miejsca!

Przyjmujemy do wyższych klas Uczniów
z innych Szkół w trakcie trwania całego Roku Szkolnego!​

NABÓR NA ROK SZKOLNY 23/24
JUŻ TRWA

zapisz się do najlepszego Technikum!

Zobacz nasze technika
Wybierz coś dla siebie

NABÓR NA ROK SZKOLNY 23/24 JUŻ TRWA

Nasze technika

Zarezerwuj miejsce w klasie

Dlaczego my?

Najlepsze Technikum w Łodzi

Bądź na bieżąco!

AKTUALNOŚCI

Nabór trwa

Dołącz do nas w Technikum!

Nabór trwa!

Dołącz do nas w Technikum!
Zarezerwuj miejsce w klasie

aleTechnikum działa pod patronatem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu – pierwszej i jedynej medycznej uczelni niepublicznej w Kujawsko-Pomorskiem.

Wysoki poziom kształcenia zapewnia wykwalifikowana kadra, lekarze z wieloletnią praktyką oraz doktorzy z imponującym dorobkiem naukowym. Własne, nowo wyposażone pracownie weterynaryjne, prosektorium i laboratoria, a do tego zajęcia praktyczne, także w gabinetach weterynaryjnych, również u pracodawców. 

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu lub do Policealnych Szkół SKK. Uczniowie naszego technikum otrzymują także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na studiach weterynaryjnych i medycznych. 

Umów się na spotkanie z dyrektorem

Dyżury dyrektora

napisz do nas

Formularz kontaktowy

Wniosek o przyjęcie do Technikum dla Młodzieży

rok szkolny 2023/2024

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.